Novinka

Přihlaste se k odběru našich novinek ještě dnes!

Zjistit více
NOVINKA UŽ TO VÍŠ? NE? TAK SE PŘIHLAS A ODEBÍREJ! ODEBÍRAT ×

Život Bartošové očima psychologa: Extáze za pár tisíc korun!

Sdílej článek:

Je citově labilní, ale přitom nemá o partnery nouzi. Řeč je o Ivetě Bartošové (45). Šíp PLUS se na zpěvačku, jejíž život je jako jízda na tobogánu, zeptal uznávaného klinického psychologa Jeronýma Klimeše. A budete se možná divit, co všechno se podle něj v hlavě pohaslé popové hvězdy odehrává.

Lítost. Tohle slovo napadlo spoustu lidí, když minulý týden viděli Ivetino „vystoupení“ v kasinu, kde vypadala jemně řečeno zmateně, nechápala, co se po ní chce, a propukala v pláč. „Proč jí to dělají, vždyť už je jako cvičená opice,“ psalo se v diskusích na internetu.

Mnoho lidí také napadlo, co se vlastně Ivetě v poslední době honí hlavou a jak moc je ovlivněna muži, kteří se v jejím životě objevují. Pro Šíp se to pokusil rozkrýt psycholog Jeroným Klimeš. Její milence přitom vůbec nešetřil.

#nahled|https://g.denik.cz/56/e2/4904_jeronym_klimes_web_as_denik-630.jpg|https://g.denik.cz/56/e2/4904_jeronym_klimes_web_as.jpg|Psycholog Jeroným Klimeš#

„Řekněme si na rovinu, že jde převážně o neznámé muže. Jinými slovy: oni ji mohou použít jako žebřík. Je to rarita. Mít ve vitrínce Ivetu Bartošovou je pro ně zajímavé. Můžou o tom mluvit, párkrát se s ní vyspí, rozhádají se a nic je to nestojí. Nic sice nezískají, ale ani nic neztrácejí. Na potřebu zviditelnit se je ona dobrý kus,“ tvrdí.

#nahled|https://g.denik.cz/56/e2/4904_profimedia_0094956746_as_denik-630.jpg|https://g.denik.cz/56/e2/4904_profimedia_0094956746_as.jpg|S Domenikem Martuccim chodila zpěvačka před několika měsíci.#

Její život navíc podle něj silně ovlivňují stimulanty v podobě slávy, euforie a alkoholu, o kterých se v jejím případě nebojí mluvit jako o drogách. Zároveň ale naznačuje, že vhodný muž pro Ivetu v jejím současném stavu zřejmě neexistuje.

#nahled|https://g.denik.cz/56/e2/4904_profimedia_0107794885_as_denik-630.jpg|https://g.denik.cz/56/e2/4904_profimedia_0107794885_as.jpg|Iveta Bartošová s novým milencem Josefem Rychtářem#

„Žádný chlap, který jí nabídne pocit klidu, ji neuspokojí. Ona se totiž dostane do špatných stavů, z nichž nařkne toho muže, a i kdyby byl nejlepší na světě, tak ho vykopne,“ dodává. Dokud tedy nebude v pořádku sama Iveta, nebudou v pořádku ani její vztahy.

#nahled|https://g.denik.cz/56/e2/4904_689833_svatba_iveta_barto_ov__ji___pomeje_as_denik-630.jpg|https://g.denik.cz/56/e2/4904_689833_svatba_iveta_barto_ov__ji___pomeje_as.jpg|Svatba s Jiřím Pomeje. Rozvedli se vloni v říjnu.#

Kdo je Jeroným Klimeš:
Jeroným Klimeš se narodil v roce 1967 v Prachaticích, absolvoval gymnázium ve Vimperku, vystudoval hydrogeologii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy, Konzervatoř Jaroslava Ježka, psychologii na FF UK a na University Of Texas v Austinu. Pracoval v Městském centru pro adopci a náhradní rodinnou péči, věnoval se psychologii reklamy ve firmě Dimar, byl zaměstnán v organizaci Užitečný život, přednášel psychologii na střední policejní škole, na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, na Filozofické fakultě UK a VŠE. Je poradcem veřejného ochránce práv a na ministerstvu práce. Pravidelně přispívá do médií, je autorem knihy Partneři a rozchody.

Sex:

Když je zamilovaná, tak jí funguje. Když není, tak to logicky neklape. Na začátku je nejlepším afrodiziakem touha. Jakmile zamilovanost mizí, propadá do depresí. Ten chlap pro ni ztrácí funkci, kterou čekala, a ona ho opouští, protože vztah nefunguje. Je to jako jako fix, který když dopíše, tak ho vyhodíte. Je jako alkoholik, který si něco namlouvá, ale není pevně v kontaktu s realitou. Představuje vlastně člověka, který je zapíchnutý v mraku a třepe nožičkami a nemůže se dotknout země.

SMS od exmilence aneb když se láska změní v nenávist:

Konec zamilovanosti je u ní velice často ohraničen první hádkou. Ten muž pro ni v tu chvíli ztrácí schopnost vytahovat ji ze špatné nálady. A jakmile se tak stane, odkopává ho stejně, jako my vyhodíme tu fixu, která dopsala. Není to o lásce k člověku, jde o účelový vztah, který slouží jen k uspokojení potřeby. Jakmile se tak neděje, partner je vyhozen.

Láska:

Iveta má velmi silnou fázi zamilování. Ale v okamžiku, kdy zamilovanost odezní, protějšek se pro ni stává bezcenným. Má prudkou změnu hodnocení. Chlap se jí líbí, když je pro ni nedostupný. Pak se zamiluje a jede na té vlně zamilovanosti, což se nazývá hypománie. Jakmile odezní, ztrácí tu euforii – což je vlastně droga. A tím dává podnět k rozchodu, protože ten chlap už pro ni nepředstavuje to, co ona čekala.


Citová labilita:

Problém bude v tom, že Iveta se v normální klidné situaci cítí špatně. Nejlépe jí je, když je svět v pohybu a má alkohol – pak může zapomenout na to, co se jí děje v hlavě. Jinými slovy žádný chlap, který jí nabídne pocit klidu, ji neuspokojí. Ona se totiž dostane do špatných stavů, z nichž nařkne toho muže, a i kdyby byl nejlepší na světě, tak ho vykopne. Nemá možnost to udělat jinak – řídí se svými city. Předpokládám, že její city jsou velmi silné a ona je neumí brát s rezervou…


Vztahy a la Elizabeth Taylor?


Každý člověk má poločas svých vztahů, který vydrží nějakou dobu. Stejně to má i Iveta. Ten poločas rozpadu je specifický pro vztahy určitého typu. Bezdětné vztahy ho mají delší než ty s jedním dítětem. Každý člověk má svou konstantu, kolem které se pohybuje. Byl u mě klient, který měl tři naprosto stejné šestileté vztahy s ženami, které si byly podobné jako vejce vejci.

Média jí škodí?


Je to půlka pravdy. Někdy ji média dostávají do neuvěřitelných extází, přičemž ona nezná větší drogu, než je sláva. Na druhou stranu když o ní napíší, že vypadá jako rozšlápnutý pomeranč, tak se zase propadne do deprese. Je tak na médiích závislá, protože jí dodávají ty stavy…

Co chlapům imponuje na Bartošové? Sexuolog Uzel: Je přitažlivá žena

„Ivetu Bartošovou osobně neznám a ani jsem se s ní nesetkal. Pokud budu čerpat z dostupných informací, tak bych v tom nehledal vědu. Na to, kolik jí je let, prostě vypadá pořád dobře a tím je pro muže atraktivní,“ řekl Šípu PLUS Radim Uzel. Odpověděl i na to, proč se její neúspěchy ve vztazích opakují. „Každý člověk si hledá podobný typ tomu, co považuje za svůj ideál. Proto to většinou dopadá tak, že se u jednotlivce střídají podobné typy partnerů.“

#nahled|https://g.denik.cz/56/e2/4904_3820276_brno_radim_uzel_beseda_as_denik-630.jpg|https://g.denik.cz/56/e2/4904_3820276_brno_radim_uzel_beseda_as.jpg|Doktor Radim Uzel#
Sdílej článek:
Autor: Rudolf Šindelář

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 17 500 Kč

Přepážkoví pracovníci na poštách Pracovník přepážky - pošta Kosmonosy. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17500 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Česká pošta, s.p. - kosmonosy - debřská 223/1, kosmonosy 29306, Debřská, č.p. 223, 293 06 Kosmonosy. Informace: Ivana Pohůnková, +420 954 343 021.

Informační technologie - Informační technologie Programátor 50 000 Kč

Programátoři počítačových aplikací specialisté Programátor softwarové aplikace "Diadema". Požadované vzdělání: vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 50000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce: Čechova 239/9, Praha 7 - Bubeneč (Osobní návštěva v sídle firmy pouze po předchozí domluvě.), Kontaktní osoba: Vyoral Petr, e-mail: petrvyoral@imc.finance. , , Pracovní smlouva na dva roky s možností prodloužení., , POŽADAVKY:, Jazyky: plynule AJ, RJ., ŘP: B, Znalost SW Diadéma, programovacího jazyka MT4, znalosti práce na burze Forex., , Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, home office.. Pracoviště: International money consulting (imc) s.r.o., Čechova, č.p. 239, 170 00 Praha 7. Informace: Petr Vyoral, .

Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 15 000 Kč

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech Švecové, brašnáři. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 15500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Malá Štěpánská 7, Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu dubovyk@email.cz, Kontaktní osoba: pan Dubovyk Oleksandr, UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:, Zájemce o práci zaučíme.. Pracoviště: Oleksandr mykolajovyč dubovyk - malá š., Malá Štěpánská, č.p. 1930, 120 00 Praha 2. Informace: Oleksandr Dubovyk, .

Informační technologie - Informační technologie Programátor 44 256 Kč

Programátoři počítačových aplikací specialisté iOS vývojář. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 44256 kč, mzda max. 75000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: místo výkonu práce: Evropská č.p. 2690/17, 160 00 Praha 6, kontakt: Sedláčková Vendula, tel.: vendula.sedlackova@airbank.cz, Co u nás budete dělat?, - vyvíjet jednu z nejpoužívanějších mobilních aplikací u nás, - implementovat poslední vychytávky, - programovat v Objective-C, - commitovat v GITu, dělat reviews v Gerritu, - automatizovat procesy ve Fastlane, - vytvářet chytrého robota, který bude automaticky testovat aplikaci, Hledáme někoho, kdo:, - má s vývojem mobilních aplikací zkušenosti, - si pořád stahuje nové appky, studuje, jak jsou udělané, a oceňuje jejich detaily, - je spolehlivý, přemýšlí analyticky a je efektivní, 1 týden dovolené navíc, 3 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, pružná pracovní doba, odměna za úspěch,. Pracoviště: Air bank a.s., Evropská, č.p. 2690, 160 00 Praha 6. Informace: Vendula Sedláčková, vendula.sedlackova@airbank.cz.


Doporučené články

Rubriky

Celebrity Nejčtenější celebrity Oblíbené celebrity Cestování Oblíbené destinace Láska a vztahy Zdravý vztah Lechtivé články Příběhy slavných Události slavných Vztahy slavných Recepty Kuchyně pro labužníky Zdravý jídelníček Zajímavosti Zábava a video Pro zasmání Vtipné videa

Keltské horoskopy

Přehled keltských horoskopů Dub   21. 3. (jarní rovnodennost) Topol   1. 5. – 10. 5. … Kaštan   11. 5. – 20. 5. … Jasan   21. 5. – 30. 5. … Habr   31. 5. – 10. 6. … Fíkovník   11. 6. – 20. 6. … Bříza   21. 6. (letní slunovrat) Jabloň   22. 6. – 2. 7. … Jedle   3. 7. – 13. 7. … Jilm   14. 7. – 24. 7. … Cypriš   25. 7. – 4. 8. … Cedr   15. 8. – 24. 8. … Borovice   25. 8. – 3. 9. … Vrba   4. 9. – 13. 9. … Lípa   14. 9. – 22. 9. … Oliva   23. 9. (podzimní rovn.) Líska   24. 9. – 2. 10. … Jeřáb   3. 10. – 11. 10. … Javor   12. 10. – 21. 10. … Ořešák   22. 10. – 31. 10. … Buk   21. 12. (zimní slunovrat)

Západní horoskopy

Přehled západních horoskopů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Čínské horoskopy

Přehled čínských horoskopů Krysa   1960, 1972, 1984 … Buvol   1961, 1973, 1985 … Tygr   1962, 1974, 1986 … Králík   1963, 1975, 1987 … Drak   1964, 1976, 1988 … Had   1965, 1977, 1989 … Kůň   1966, 1978, 1990 … Ovce   1967, 1979, 1991 … Opice   1968, 1980, 1992 … Kohout   1969, 1981, 1993 … Pes   1970, 1982, 1994 … Vepř   1971, 1983, 1995 …

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Vážení čtenáři,

náš web ŠÍP přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění našich novinek - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr novinek i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT