Drtivý finiš Budějovicím nestačil

Karlovarští (v zeleném) i Budějovičtí nebyli na ledě žádnými kamarády.
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

KARLOVY VARY - ­ Šlo o nervy. Hokejisté Karlových Varů ve včerejším semifinále play off málem předvedli, jak si podělat skvěle rozjetý zápas. Po dvou třetinách měli České Budějovice na lopatě, do závěrečné dvacetiminutovky šli s luxusním náskokem 5:1. Přesto byl závěr zápasu ještě infarktový.

Trenér Jandač musel Jihočechy o druhé přestávce pořádně seřvat, do poslední třetiny naskočily jiné Budějovice. Góly Tomana, Frola a Brabence snížily na rozdíl jediné branky a místo poklidného dohrávání zápasu si vyprodaný karlovarský zimní stadion užil dramatický závěr.

Vítězství 5:4 už ale Venerův tým uhájil. Domácí týmy tak v semifinále play off ještě neprohrály a obě dramata o extraligové finále budou mít ještě dlouhá pokračování…

Semifinále play off

Karlovy Vary - Č. Budějovice 5:4
Stav série 2:2
Branky: 12. Gróf (Řezníček), 29. Gróf (Řezníček), 35. Řezníček, 36. Bílek, 37. Zucker (Pech) ­ 8. Gřegořek (Kůrka), 45. Toman (Kůrka), 47. Frolo (Brabenec), 55. Brabenec (Toman).
Rozhodčí: Homola, Mikula.
Vyloučení: 11:11.