Šíp.deník.cz

Naši chlapci Německo nezvládli! Šest prostitutek ano!

3 fotografií 3
V pokoji č. 433 bylo rušno. Tomáš Ujfaluši slavil narozeniny.
V pokoji č. 433 bylo rušno. Tomáš Ujfaluši slavil narozeniny.
Zdroj: ŠÍP/SVK
V pokoji č. 433 bylo rušno. Tomáš Ujfaluši slavil narozeniny. V pokoji č. 433 bylo rušno. Tomáš Ujfaluši slavil narozeniny. V pokoji č. 433 bylo rušno. Tomáš Ujfaluši slavil narozeniny.
Sdílej článek:

PRAHA – Neskutečný skandál! Jedině tak se dá popsat to, co se strhlo v noci po utkání s Německem! Prohra neprohra, v Hotelu Praha v Dejvicích, který hostí český tým, se divoce pařilo až do rána.

Naši reprezentanti


Místo aby nabírali síly, Brücknerovi hoši se opíjeli a užívali si dámské společnosti. Noční služba dovezla fotbalistům šest prostitutek až na pokoj!

Neuvěřitelné! Národ jim fandí a soucítí s nimi po fiasku s Německem, a oni se do rána opíjejí, veselí a ještě si na pokoje zvou profesionálky! A to všechno před dopoledním nedělním tréninkem a středečním utkáním s Kyprem!

Jak hoši hráli…


Zpočátku přitom nic nenasvědčovalo tomu, že se sobotní noc v Hotelu Praha zvrtne v divoké orgie. Z Letné se fotbalový tým vrátil deset minut po půlnoci a už v půl jedné po rautu se většina hráčů uklidila na pokoje. Hrstka posledních, kteří zůstali v baru s přáteli, zmizela krátce před třetí. Pak zavládl v hale klid.

Zlom nastal čtyři minuty po čtvrté ráno, kdy se na recepci objevil obránce Tomáš Ujfaluši. Recepčnímu zaplatil téměř 41 tisíc a pak se začaly dít věci! Ve 4.23 před hotelem zastavilo černé luxusní auto, do haly vpluly čtyři svůdně oblečené "dámy", recepční se jich bez řečí a znalecky ujal a doprovodil je k výtahům.

"Jestli se s jednou z nich vrátíš, tak si mě nepřej," dobíral si ho řidič, který prostitutky přivezl. Výtah zakotvil ve 4. patře a noční recepční přivedl dámy k pokoji 433. Jedna slečna se ale nelíbila, a tak ji řidič naložil, odjel a před pátou ráno byl zpět s novou várkou slečen!


Fanoušci se rvali…


Před samotným zápasem se v centru Prahy porvalo několik desítek fotbalových násilníků.

Před samotným zápasem se v centru Prahy porvalo několik desítek fotbalových násilníků. V Melantrichově ulici a okolí rozbíjeli výlohy a ničili zařízení restaurací. Policie zadržela 23 lidí.

…a fotbalisti po prohraném zápase? Chlast a holky!


Na Němce jim dech nestačil, ale šest prostitutek zvládli levou zadní! Šíp načapal český reprezentační tým v alkoholovém opojení a v objetí prostitutek! A to pár hodin po prohraném mači s Německem a pár hodin před tréninkem!

Celé čtvrté patro už bylo dávno v limbu, jen z pokoje s číslem 433 ryčela hlasitá hudba a hlasy Brücknerových svěřenců se mísily se ženským smíchem. Hned bylo jasné, že tady se "oslavuje" výsledek zápasu!
Fotbalisti na pokoji č. 433

A tak jsme zaklepaly. Ve dveřích se objevil překvapený Jan Polák. "Co je?" zamumlal a odkryl velkou část pokoje, stůl plný jídla a pití a své spoluhráče Tomáše Rosického, Martina Jiránka, Tomáše Ujfalušiho a Marka Čecha! Řekly jsme si o podpisy týmu a Polák po chvilce váhání a přemlouvání slíbil, že se poradí se zbytkem týmu.

Za zavřenými dveřmi u kukátka se radili asi deset minut. Nakonec ale vyhrál strach z prozrazení a trenéra Karla Brücknera, který o nočních orgiích svých svěřenců neměl určitě ani ponětí, a na chodbě se objevil přivolaný recepční. "Tady nemáte co dělat, sem nikdo nesmí!" nekompromisně vykázal redaktorku Šípu v domnění, že jde o fanynku.
Výměna holek u fotbalistů

Fotografa si ale nevšiml a bez obav tak do 4. patra po chvíli přivedl další várku slečen. Dveře pokoje 433 se otevřely podruhé. "Ty vole, kdyby tohle někdo vyfotil, to by byl průser jak Brno!" ozvalo se zevnitř.

Bylo půl šesté ráno, ptáci venku zpívali a zábava na 4. patře se teprve rozjížděla.

Rada Šípu:


Co říct manželkám a přítelkyním?
Kluci si užívali, ale já se jen díval.

Co říct Karlu Brücknerovi?
Kypr bude leháro, tak jsme trénovali vleže.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů