Novinka

Přihlaste se k odběru našich novinek ještě dnes!

Zjistit více
NOVINKA UŽ TO VÍŠ? NE? TAK SE PŘIHLAS A ODEBÍREJ! ODEBÍRAT

Horoskop na rok 2011: Co vás čeká v tomto roce?

Sdílej článek:

Pročtěte si, co na vás chystají hvězdy v roce 2011, a zařiďte se podle toho. Astrolog Petr Messany připravil exkluzivně pro Šíp PLUS na celý příští rok horoskop, který hlásá: zdraví se bude držet a všechno zvládnete, když budete bojovat! Co si přát víc!?

Střelec:
(23. 11–21. 12.)

Střelec je znamení, které nadevše miluje svobodu. Rád cestuje a poznává nové kraje, přírodu a lidi, je společenský, miluje humor a často dokáže sarkasmem až urazit. Ale jeho optimistická povaha to nikdy nemyslí zle, jde spíše o klukovinu než o zlý úmysl. Střelec nekňourá!

Zdraví a láska:

V zimních měsících vás potrápí pohybové ústrojí a také se vám bude hůře dýchat. Nástupem jara se upevní zdraví, přibude energie a váš akční pracovní rádius bude bez hranic. Léto bude plné aktivit a vy se nedostanete skoro ani na dovolenou, přesto si to užijete. Podzim vás přivítá s nostalgií, kterou nesnášíte moc dobře, ale přesto vztahy a city pokvetou i pod spadaným listím. Čeká vás procítěná láska.

Práce a finance:

Práce bude dost po celý rok, ale musíte si vybrat, co má prioritu, protože podle toho se budou odvíjet i vaše peníze. Dělat charitu vás baví i uspokojuje, ale kde potom vzít finance, abyste to ustá-li. Raději méně slávy a více korunek do peněženky. O novém zaměstnání prozatím neuvažujte, protože celý váš život bude v pohybu. Využijte znalosti prostředí a lidí a udělejte si hradbu ze své nepostradatelnosti.

Kozoroh:
(22. 12.–20. 1.)

Kozoroh je znamení konzervativních životních zásad. Nemiluje náhlé změny, potřebuje mít přehled a smysluplné jednání, které přináší jistotu. Dokáže jít tvrdě za vytčeným cílem a nehodlá ustupovat, ale přesto má komplexy, které postupně svými zkušenostmi odstraňuje.

Zdraví a láska:

Planeta Saturn vás povede asi úskalím, které se vám nebude líbit, protože vás bude dosti omezovat v rozvoji osobnosti. V začátku roku počítejte s obtížemi pohybového aparátu, a to i u mladých jedinců. S příchodem jara hned vše nezmizí, ale bude se zdraví vylepšovat a zklidňovat. City a láska vás také zasáhnou, a to hned s rozpukem jarních dní, unese vás jemné erotické chtění.

Práce a finance:

Zaměstnání vás bude bavit a získáte jistoty do roku 2011, proto-že váš vládce Saturn v tom má tak trochu prsty, nenechá vás tápat. Jaro bude spíše tak pro rozkoukání, ale s příchodem léta se vaše postavení upevní a budete čím dále jistější. Korunky sice nebudou zvonit, ale cinkat budou určitě. S podzimem nastává čas šetřit, protože se na vás chystá větší akce, která potřebuje finanční základ.

Vodnář:
(21. 1.–19. 2.)

Vodnář je nositel protichůdných a občas originálních nápadů a názorů. Miluje volnost, pohyb v přírodě a také pracovní profe-si, která mu nesvazuje ruce a mysl hloupostí druhých. Jsou to věční rebelové, kteří v zásadě mají pravdu, ale společnost na to přichází až záhy.

Zdraví a láska:

Váš vládce vám pomůže ve vašich problémech, usnadní vám lepší pohyb, a to tak, aby se vám více a lépe prokrvily nohy a nedocházelo k tvorbě křečových žil. Do konce prázdnin budete pod ochranou svého vládce a od září se vám bude dařit snižovat kila navíc. S láskou je to trochu složitější, hledejte city a při tom chtějte volnost, což je tak trochu protimluv. Přesto je mnoho příkladů, že se to dá zvládnout a také kočírovat.

Práce a finance:

Finance nejsou tím hlavním aspektem spokojenosti. Počátkem roku 2011 si nastavte parametry, kterých máte chuť dosáhnout. Přechodem Jupitera do znamení Berana se vám totiž otevírá plno možností, jak zvládnout vaše vysoké nároky. Ekonomika nemá překážek, pouze musíte znát své síly a nepřeceňovat se. Peníze umíte vydělat, ale udržet je bude těžší. Nechtějte vše najednou, vaše touhy uskutečněte postupně.

Ryby:
(20. 2.–20. 3.)

Ryby jsou ve své podstatě samaritáni, pomáhají všude tam, kde je právě potřeba, a to bez halasného nároku na odměnu. Mají pochopení pro sentimentální lásku a její projevy. Přesto nejsou zcela tak neškodné. Ryby jsou také piraně a žraloci, kterým nelze slepě důvěřovat.

Zdraví a láska:

Leden a únor nového roku nebudou nic moc, tvrdá zima nebude to pravé ořechové. Ryby zdravotně trápí nejvíce konce nohou, chodidla, k nimž se ještě přidávají žlučník, látková výměna těla a někdy i játra. Toto vše pozvolna zmizí s příchodem jara a pokračující léto vše doléčí i urovná. Láska pro toto znamení je trochu utrpením, protože ji prožívají, jako by byla naposledy.

Práce a finance:

Start do nového roku bude vcelku snadný, pokračujete bez přestávky z minulého roku a žádné změny a těžkosti nejsou na cestě. Jaro vás vcelku dobře povzbudí a do léta máte práce dost, protože se jí jen tak nevyhýbáte a nevybíráte. Práce je pro vás základ žití a skromnost je záruka bytí. Peněženka není tak těžká, jak si myslí sousedé, ale k vaší spokojenosti to vystačí a ještě vám nadělí hodně radosti.

Beran:
(21. 3.–20. 4.)

Znamením Berana začíná astrologický rok. Má silnou vůli, všechno chce vidět, zkusit, poznat, a to jak v práci, tak i v zálibách. Jeho vůdčí schopnosti jej předurčují, aby vedl nebo byl v čele davu, lidu. Skromnější Beran se soustředí spíše na prosazení vlastních nápadů a úkolů, poškozený Beran bývá dosti agresivní a také i panovačný.

Zdraví a láska:

V jarních měsících bude dostatek energie udržet si zdraví na úrovni a překonat různá nachlazení a chřipky. Pozor na hlavu, je dobré mít nějakou pokrývku, čepici, klobouk. Přes léto a podzim buďte obezřetní na úrazy, žádné adrenalinové sporty a blázniviny. Láska má být také vzdušná a lehká, duben a květen budou proto dosti rozjásané a veselé, přesto neztraťte přehled a myslete orgánem k tomu určeným, hlavou, ne jiným.

Práce a finance:
První půle roku 2011 bude takříkajíc trochu při zdi, držte pevně peněženku v ruce nebo si na ni sedněte a neutrácejte, v druhé polovině roku poznáte, jak jste na tom vydělali. Oblast práce nebude tak zlá, jak se zpočátku zdálo, chce to trpělivost - úspěch začíná již od srpna a září.

Býk:
(21. 4–20. 5.)

Znamení Býka je první pevné, zemské znamení zvěrokruhu. Proto tito zrozenci musí mít pevné zázemí a jistoty, jinak nemají tvůrčí a pracovní energii. Povaha Býků má být tak trochu poma-lá až skoro líná, ale to je omyl. Jsou to úžasní gurmáni, a to nejen u stolu, ale i za dveřmi ložnice. Je to druhé znamení zvěrokruhu, které je eroticky nejaktivnější.

Zdraví a láska:

Váš pohyb a pracovní činnost je hnacím motorem zdraví a citů. Pokud se pohybujete, což je pro Býky někdy problém, protože rádi lenoší, tak udržujete v kondici zdraví i touhu po sexu. Po prázdninách hlídejte stravu, neměla by být příliš tučná a těžká. Rok 2011 pro vás začíná příznivě s porozuměním, jaro bude ve znamení vzruchu, léto přinese letmé lásky, proto pozor, nenale-tět, a zbytek roku bude zase vyrovnaný.

Práce a finance:

Není dobré investovat nebo jinak manipulovat s financemi do poloviny roku 2011. Oživení nastane na podzim, ale stejně po-zor na sázky a podobné aktivity. Nezapomeňte, že peníze jsou kulaté. Práce je a bude, ale pozor na hurá styl, raději setrvejte v teple a v klidu, lákadel bude dost, ale jistoty jsou nulové. Zkuste hledat na jaře a na podzim třeba udělat změnu.


Blíženci:
(21. 5.–21. 6.)

Narození jedinci v této části zvěrokruhu se projevují velmi aktivně a dynamicky, a to jak v práci, tak i v soukromí. Jejich činnost je v oblasti komunikace - každého umluví. Mají společenskou povahu, jsou zábavnými společníky, dovedou velmi dobře zaujmout dav i jedince. Vynikají výborným postřehem, dobrou pamětí, ale nejdou do hloubky. Zajímavé jsou ženy, dovedou být každý den zcela jiné.

Zdraví a láska:

Zimní čas je pro vás docela stabilní, nerozhází vás nějaký mráz ani fujavice, jste odolní, ale přesto pozor na plíce, které studený vzduch nemusí. Proto šálu a teplý svetr. Jaro a léto vás postrčí kupředu, budete plni energie a chuti něco změnit. Rokem 2011 se posílí vaše vazba na partnera či partnerku, bez ohledu na předešlé postoje.

Práce a finance:

Máte možnost změnit zaměstnání tam, kde vás to moc nebaví, hvězdy vás podpoří. Jaro a prázdniny jsou příhodným časem k přesunu jinam. Blíženci z druhé půle znamení budou mít těžší pozici a také hůře zvládnou úspory financí. V druhé polovině roku 2011 se Jupiter postará o stabilitu peněz a také o celkové zlepšení ekonomiky, i tak ale pozor na limity.

Rak:
(22. 6.–22. 7.)

Základem znamení je rodina a domov, je to ženský princip. Rak je citlivý až romantický a sentimentální, působí na něj lunární cykly. Podmínkou ěstí je střecha nad hlavou. Rak se orientuje více citem než rozumem, má vždy svou pravdu, která vždy hájí rodinu a blízké. Důležité je pro něj vhodné pracovní prostředí, jinak se cítí nešťastný.

Zdraví a láska:

Do poloviny prázdnin bude vaše zdraví bez problémů, přesto nepřepínejte své síly, potřebujete vyváženou relaxaci, práce a odpočinek. Možná že vás potrápí žaludek a břicho, u žen se vy-skytnou gynekologické problémy. V létě zachovejte pitný re-žim! S láskou je to milé skotačení, erotika a sex budou na prv-ním místě vašich radostí, vztahy se velmi příjemně upevní a oživí. Nezadaní mají šanci od léta nalézt nové známosti!

Práce a finance:

Planety Jupiter a Pluto zvýší vaši zodpovědnost v zaměstnání nebo ve firmě. Musíte být připraveni na změny a nesmíte propásnout ten správný okamžik nového pracovního nástupu. Po-kud to nestihnete včas, tak se vaše aktivita zpomalí a těžko budete dohánět promeškané. Korunky v roce 2011 budou v klidu a bez kotrmelců.

Lev:
(23. 7.–23. 8.)

Lev je hrdý, elegantní a vyžaduje obdiv a uznání. Dokáže vést davy, ale negativním pólem je samolibost, panovačnost, bezohlednost a poživačnost. Chce na sebe upozornit za každou cenu, proto volí i nediplomatické způsoby, nesnáší rozkazy. Jeho silné erotické vyzařování mu usnadňuje snadný kontakt s druhým pohlavím.

Zdraví a láska:

Pozor, v oblasti zdraví se mějte na pozoru, pro nával práce zanedbáváte prevenci odpočinku a vaše srdíčko to nemusí respektovat. Naučte se poslouchat signály svého těla a udělat na chvíli pauzu a vypnout, tím zvládnete daleko více práce. Na jaře budete čerpat hodně energie, ale na podzim se kroťte, protože erotické touhy by srdce nemuselo zvládnout.

Práce a finance:

Do konce prázdnin jste v klidné finanční zóně, nebudete muset mocensky zasahovat, v rámci pravidel ekonomiky vám bude vše vycházet. Nemůžete si dovolit jen výdaje, které nejsou kryté. Finanční situace se pro vás nebude měnit ze dne na den a od září počítejte s mírným vzestupem peněz, které raději podržte, než je hned investovat. Přijde ještě vhodnější doba.

Panna:
(24. 8.–23. 9.)

Panna si vždy všechno předem spočítá a naplánuje. V práci je důsledná a poctivá, někdy jí chybí srdečnost a schopnost radovat se z maličkostí. Je zároveň šetrná a také pamatuje na horší časy. Zdolává překážky svou pílí a tak trochu i tvrdohlavostí, neskončí do té doby, dokud nenalezne avizovanou chybu ve své práci.

Zdraví a láska:

Nastávající rok nebude pro vás snadný, protože vaše životní jistoty se budou vlnit podle potřeb společnosti a proto budete často prožívat stavy úzkosti a stresu. Proto si dávejte pozor na únavu a přepínání organismu na jaře, postupem k létu a přes letní období se zdraví stabilizuje a s podzimem se situace ustálí. Láska bude vaší velkou touhou, ale spokojte se s tím, co vám přináší rodina a přátelé.

Práce a finance:

Počátek roku 2011 bude v normálu, nástup bude klidný a bez výkyvů. Přes jarní měsíce budete uvažovat o změně zaměstnání, zapomeňte na to, není to pro vás vhodná doba s něčím zajetým hýbat. Celý rok bude vyrovnaný, nemusíte se obávat poklesu korunek, peněženka to ustojí a vaše požadavky vyjdou, protože stejně nepřekročíte odhadnutý limit.

Váhy:
(24. 9.–23. 10.)

Váhy stále hledají harmonii a rovnováhu života. Mají smysl pro estetiku i krásno, proto se chovají jako diplomaté, kteří nechtějí urazit. Milují umění a přátelskou společnost. Mají též smysl pro spravedlnost, chtějí být nezávislé, ale jsou příliš velkými optimisty a proto v závěru jednání spíše ujedou do neutrální zóny, než aby se přely o maličkosti.

Zdraví a láska:

Začátkem roku nebudete po úmorné zimě schopni se rozjet na plný plyn. S koncem zimy se pomalu budete zotavovat a do jarních měsíců již půjdete s elánem plného zdraví. S láskou to bude docela různorodé. Stálé vztahy se budou zjara upevňovat, ale příchodem podzimu se stanou pomalu nudnými. Erotické hrátky očekávejte v každém věku.

Práce a finance:

Rok 2011 je pro vás slibným a povzbuzujícím datem. Na jaře si upevníte svou pozici a dále budete rozšiřovat své pracovní mož-nosti. Na podzim si rozmnožíte osobní i společenské kontakty, a tím se také dostanete do vyšší ekonomické třídy. Nebudou to miliony, ale desetitisíce ano. I to je dobré. Peněženka vám po celý rok nevyschne a budete moci dělat radost sobě a hlavně svým milým.

Štír:
(24. 10.–22. 11.)

Štír se zajímá o vše záhadné, mystické a neprobádané. Často vidí lidem do duše a dokáže toho využít. Magicky až sexuálně dokáže působit na druhé pohlaví, tím často získává převahu ve společnosti. Štíři pracují, žijí a milují s takovou intenzitou, kterou ostatní znamení neznají.

Zdraví a láska:

Jejich slabou zdravotní stránkou jsou pohlavní orgány, štítná žláza a také svalstvo. Štír neschovává pravdu jak o svém zdraví, tak o svých citech, někdy to vyzní až krutě, ale vždy upřímně. Svojí tvrdohlavostí si někdy poruší i metabolismus nesprávnou životosprávou, proto si hlídejte jídelníček. Zrozenci ve Štíru svůj protějšek získávají uhrančivým pohledem, jejich sexuální nápady a hrátky jsou takové, že bledne i technika Kámásútry. Dovedou vášnivě milovat, ale i vášnivě žárlit.

Práce a finance:

Do letních měsíců se budete potýkat s ekonomickými problémy, které vás budou nutit stále více přesouvat korunky z jedné akce do druhé, abyste to vše ustáli. Po prázdninách se smyčka uvolní a vy budete mít zajištěnou výhodnou práci, která vás finančně podrží a zajistí. Konec roku je bez starostí a je čas užívat si zimních radostí.

Sdílej článek:

Doporučené články

Rubriky

Celebrity Nejčtenější celebrity Oblíbené celebrity Cestování Oblíbené destinace Láska a vztahy Zdravý vztah Lechtivé články Příběhy slavných Události slavných Vztahy slavných Recepty Kuchyně pro labužníky Zdravý jídelníček Zajímavosti Zábava a video Pro zasmání Vtipné videa

Keltské horoskopy

Přehled keltských horoskopů Dub   21. 3. (jarní rovnodennost) Topol   1. 5. – 10. 5. … Kaštan   11. 5. – 20. 5. … Jasan   21. 5. – 30. 5. … Habr   31. 5. – 10. 6. … Fíkovník   11. 6. – 20. 6. … Bříza   21. 6. (letní slunovrat) Jabloň   22. 6. – 2. 7. … Jedle   3. 7. – 13. 7. … Jilm   14. 7. – 24. 7. … Cypriš   25. 7. – 4. 8. … Cedr   15. 8. – 24. 8. … Borovice   25. 8. – 3. 9. … Vrba   4. 9. – 13. 9. … Lípa   14. 9. – 22. 9. … Oliva   23. 9. (podzimní rovn.) Líska   24. 9. – 2. 10. … Jeřáb   3. 10. – 11. 10. … Javor   12. 10. – 21. 10. … Ořešák   22. 10. – 31. 10. … Buk   21. 12. (zimní slunovrat)

Západní horoskopy

Přehled západních horoskopů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Čínské horoskopy

Přehled čínských horoskopů Krysa   1960, 1972, 1984 … Buvol   1961, 1973, 1985 … Tygr   1962, 1974, 1986 … Králík   1963, 1975, 1987 … Drak   1964, 1976, 1988 … Had   1965, 1977, 1989 … Kůň   1966, 1978, 1990 … Ovce   1967, 1979, 1991 … Opice   1968, 1980, 1992 … Kohout   1969, 1981, 1993 … Pes   1970, 1982, 1994 … Vepř   1971, 1983, 1995 …

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Vážení čtenáři,

náš web ŠÍP přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění našich novinek - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr novinek i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT