více >>

Novinka

Přihlaste se k odběru našich novinek ještě dnes!

Zjistit více
NOVINKA UŽ TO VÍŠ? NE? TAK SE PŘIHLAS A ODEBÍREJ! ODEBÍRAT ×

OPRAVDU se to stalo!

Sdílej článek:

Člověk může mít sebelepší fantazii, ale ty nejkrásnější historky stejně napíše sám život. Nad následujícími příběhy budete možná nevěřícně kroutit hlavou, ale buďte si jisti, že se v uplynulém roce skutečně odehrály.

Popletený milovník vyděsil bytnou

Na intimní veselení se zřejmě těšila mladá žena z Orlickoústecka. Do jejího podnájmu se v neděli po půlnoci vplížil její kamarád, ovšem v potemnělém bytě se osudově spletl. Než stačila jeho přítelkyně zasáhnout, bleskově ze sebe strhal oblečení a hupsnul do postele, kde oddechovala bytná. Počestnou ženu vlezlý nahatec samozřejmě pobouřil, a tak spustila povyk, který završila přivoláním policie. Nešikovný milovník pak byl popotahován z porušování domovní svobody.

Nehodu zavinila slepice

Opeřenou příčinu měla dopravní nehoda, která se stala v Jablunkově na Ostravsku. Řidič osobního auta si na poslední chvíli všiml slepice, která pobíhala po silnici. Dupl na brzdu, s čímž nepočítala řidička jedoucí za ním a narazila do jeho kufru. Oba šoféři i poplašený pták z karambolu vyvázli bez zranění.

Opilec usnul při vystupování

Výtahu se na sídlišti v Mladé Boleslavi nemohli dočkat nájemníci jednoho panelového domu. Vše zavinil opilec, který při vystupování v osmém patře usnul tak, že polovinu těla měl v kabině a druhou na chodbě. Zalarmovaní strážníci navíc zjistili, že výtečník v daném domě vůbec nebydlí. Nakonec se ukázalo, že se v podroušeném stavu spletl o několik vchodů. Uniformy ho pak poponesly ke správným dveřím.

O cizí zuby si strhl nos

Dodnes policisté a záchranáři z Lučan nad Nisou na Liberecku kroutí hlavou nad tím, co se o jednom víkendu povedlo hostovi v místní restauraci. „Po ukončení hraní reprodukované hudby spadl ze židle. Při pádu se ale zachytil o zuby jiného muže a strhl si kus nosu,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Sochorová. Případ byl nakonec vyhodnocen jako nešťastná náhoda, takže se jím muži zákona nezabývali.

Zamilovaný poberta ukradl želvu číslo 399

Škoda, že želva neumí štěkat nebo se nějak hlasitě projevovat. Takhle měl zloděj v jednom třebíčském obchodě se zvířaty lehkou práci. Stačilo, aby si vyhlédl nestřeženou chvilku, pak zalovil v akváriu a pod bundu si schoval jednu z vystavených želv suchozemských čtyřprstých. Prodavač si chybějícího exempláře všiml až za několik hodin. Policistům pak řekl, že škoda je 3260 korun. Vzhledem k tomu, že se krádež stala na den svatého Valentýna, je možné, že poberta z obchodu zamířil rovnou na rande. Jen je otázka, co na dárek řekla jeho vyvolená, zvláště poté, co se ukázalo, že velké bílé číslo 399, které měla želva na krunýři, nejde umýt.

Lupičské cvičení

Zvláštní průběh mělo přepadení benzinové stanice ve Zlíně. Krátce před zavírací dobou překvapil obsluhu maskovaný muž, který se s nožem v ruce domáhal tržby. Prodavačka ale lupiče odbyla s tím, že už peníze odevzdala a kasa je prázdná. Zklamaný zakuklenec pak prý řekl: „No to si snad děláte srandu!“ Když mu žena svou odpověď zopakovala, těžce si povzdychl a řekl, ať prodavačka bere přepadení jen cvičně. Následně odešel. Přepadená ho samozřejmě neposlechla a přivolala policisty.

Ošetřit nechtěl, jen usušit

K neobvyklému případu vyjížděla chomutovská městská policie. Dostala informaci, že na jednom z oddělení polikliniky sedí muž, který tam tropí podivné věci a nehodlá zdravotnické zařízení opustit. Strážníci tedy vyrazili na místo a nestačili se divit. „V místě, kde je spousta lidí, si jistý chlapík z Karlovarska sušil na topení ponožky. Strážníci mu vysvětlili, že si z polikliniky nemůže dělat sušárnu,“ řekl mluvčí strážníků Vladimír Valenta. Muž sice nemohl pochopit, proč někomu jeho počítání vadí, ale nakonec se nechal přesvědčit, sušení ponožek zanechal a polikliniku opustil.

Policie se slitovala nad lupičem

Peníze na vlak domů nutně potřeboval muž (55) z Ostravska, a tak se rozhodl, že v Mostě přepadne benzínku. Dokonce si sestavil jakousi svéráznou maketu pistole, kdy k navinovacímu metru lepicí páskou připevnil šroubovák. Takto „vyzbrojen“ zamířil k cíli. Vyčkal, až odejde poslední zákazník, a chtěl vkročit dovnitř. Vtom ho ale odvaha opustila. Nakonec po urputném vnitřním boji vchod minul a pokračoval dál. Obsluha si ale podezřelého muže dobře všimla a zavolala na linku 158. Lupič-nelupič záhy skončil v cele, ale kriminalistům se ho nakonec zželelo a rozhodli se, že ho stíhat nebudou.

Svatbu narušil zuřivý pes

Pohled na svatební průvod v Jablunkově na Ostravsku z neznámého důvodu rozzuřil volně pobíhajícího psa. Spadeno měl zejména na slavnostní výzdobu automobilů. Vyskočil na kapotu a ozdobu rozcupoval. Přitom ještě poškrábal lak. Vyděšení svatebčané zalarmovali strážníky. „Krátce poté jsme přijali další oznámení, tentokrát o zaběhnutí psa. Ukázalo se, že oba případy spolu souvisí. Majiteli zvířete jsme sdělili, čeho se jeho čtyřnohý miláček dopustil a zkontaktovali ho s poškozeným, aby se domluvili na náhradě škody,“ sdělil velitel strážníků Pavel Kufa. Vdavky pak mohly zdárně pokračovat.

Zloděj okradl zlodějky

Když si květinářka v Lázních Bohdaneč všimla, že se jí po obchodě pohybují dvě zlodějky (21, 32), nezaváhala ani vteřinu. Zavolala strážníky a snažila se zamknout dveře provozovny. Jedna ze zlodějek sice i s lupem utekla, ale uvnitř zůstala alespoň druhá straka. Její kolegyně si však venku vše rozmyslela, tašku s ukradenou soškou a vonnou svíčku nechala na chodníku a začala se dobývat zase dovnitř. Vtom ale přijeli strážníci a obě výtečnice zadrželi. Navíc se ukázalo, že jde o zlodějky, které v okolí řádily už delší dobu. Hlídka jim napařila tučné pokuty. A taška s lupem? Tu mezitím z chodníku někdo ukradl.

Ozbrojený gangster vyžebral stokorunu

Přepadení jako z grotesky se odehrálo v prodejně potravin v Zábřehu. Krátce po poledni se k pultu přišoural muž (33) z Bludova a pokladní šoupl lísteček, na němž bylo napsáno: Vydejte mi hotovost z pokladny, mám zbraň. Přitom držel v ruce krátkou stříbrnou pistoli s modrými nálepkami, kterou si evidentně opatřil v prodejně s hračkami. Přesto hrozil, že bude střílet. Žena se mu ale vysmála. To ničemu natolik rozhodilo, že začal s pokladní smlouvat. Nejprve chtěl tisíc korun, potom pět set a nakonec požadoval alespoň stokorunu s tím, že peníze potřebuje a má jen občanský průkaz. Ten přitom držel v ruce. Energická prodavačka mu občanku vytrhla a strčila mu stokorunu. Muž pak obchod urychleně opustil, protože vešli další zákazníci. Podle adresy v dokladech si pak policie pro výtečníka pohodlně došla.

Amatérský zubař se celý zalepil

V podivné póze přišel na pohotovost ve středních Čechách mladý muž. Ruku měl přilepenou k ústům. Lékařům pak vypravoval, že se mu zlomil zub a protože se nechtěl trmácet k zubaři, rozhodl se, že si pomůže sám. Vzpomněl si, že má doma vteřinové lepidlo, které umí dát dohromady téměř všechno, a pustil se do díla. Lepidlo ho skutečně nezklamalo, do úst si nepřilepil nejen zub, ale i prsty.

Strážníkům nešla odemknout pouta


Vypitý alkohol v kombinaci s narážkami kamarádů vyhecoval v jedné brněnské hospodě muže (48) k odvážné sázce. Nechal si dát na ruce pouta s tím, že se z nich dostane za pomoci kancelářské sponky. Osazenstvo restaurace jeho úsilí sledovalo s pobavením, posléze i se škodolibou radostí, když bylo jasné, že z jejich spolustolovníka nový Houdini nebude.

Muž se ještě chvíli svíjel, ale nakonec uznal, že prohrál, a chtěl pouta odemknout. K jeho nelibosti se ale zjistilo, že klíč nikdo nemá. Spoutaný nešťastník nakonec vyhledal pomoc na služebně městské policie, kde vzbudil nemalý údiv. Policisté nejprve prověřili, zda neutekl z nějaké eskorty, až pak se ho snažili vysvobodit. Jenže ani jejich klíč od pout na zámek nevyzrál. Spoutaný si nakonec musel zavolat zámečnickou pohotovost.

Ochmelka šel dobrovolně odevzdat řidičák

Kuriózní doznání muže z Prahy si vyslechla operátorka tísňové linky městské policie v Třeboni. V sobotu v nočních hodinách přišel před služebnu a uvedl, že je tak opilý, že nemůže odjet se svým vozem, a proto jde odevzdat řidičák a klíče. Než se však dostavila přivolaná hlídka, muž nevydržel, nasedl do auta a odjel. Díky kamerovému systému ho policisté snadno objevili a v dechu mu naměřil 2,66 promile.

Nenechavec naboural hned tři auta

Do nezamčeného rodinného domu v Jindřichově Hradci se potichu vkradl drzý zloděj. Sebral klíče od auta a vyrazil do přilehlé garáže. Při couvání z úzkého prostoru si ale nepočínal moc obratně, protože narazil hned do tří aut, která stála za ním. Rámus ho vyděsil natolik, že bez kořisti prchnul neznámo kam. Majitelé vozů pak napočítali škodu za několik desítek tisíc korun.

Sdílej článek:
Autor: Tomáš Mrzena

Doporučené články

Rubriky

Celebrity Nejčtenější celebrity Oblíbené celebrity Cestování Oblíbené destinace Láska a vztahy Zdravý vztah Lechtivé články Příběhy slavných Události slavných Vztahy slavných Recepty Kuchyně pro labužníky Zdravý jídelníček Zajímavosti Zábava a video Pro zasmání Vtipné videa

Keltské horoskopy

Přehled keltských horoskopů Dub   21. 3. (jarní rovnodennost) Topol   1. 5. – 10. 5. … Kaštan   11. 5. – 20. 5. … Jasan   21. 5. – 30. 5. … Habr   31. 5. – 10. 6. … Fíkovník   11. 6. – 20. 6. … Bříza   21. 6. (letní slunovrat) Jabloň   22. 6. – 2. 7. … Jedle   3. 7. – 13. 7. … Jilm   14. 7. – 24. 7. … Cypriš   25. 7. – 4. 8. … Cedr   15. 8. – 24. 8. … Borovice   25. 8. – 3. 9. … Vrba   4. 9. – 13. 9. … Lípa   14. 9. – 22. 9. … Oliva   23. 9. (podzimní rovn.) Líska   24. 9. – 2. 10. … Jeřáb   3. 10. – 11. 10. … Javor   12. 10. – 21. 10. … Ořešák   22. 10. – 31. 10. … Buk   21. 12. (zimní slunovrat)

Západní horoskopy

Přehled západních horoskopů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Čínské horoskopy

Přehled čínských horoskopů Krysa   1960, 1972, 1984 … Buvol   1961, 1973, 1985 … Tygr   1962, 1974, 1986 … Králík   1963, 1975, 1987 … Drak   1964, 1976, 1988 … Had   1965, 1977, 1989 … Kůň   1966, 1978, 1990 … Ovce   1967, 1979, 1991 … Opice   1968, 1980, 1992 … Kohout   1969, 1981, 1993 … Pes   1970, 1982, 1994 … Vepř   1971, 1983, 1995 …

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Vážení čtenáři,

náš web ŠÍP přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění našich novinek - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr novinek i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT