Šíp.deník.cz

VIDEO: Že by lvice na safari OTEVŘELA DVEŘE auta? Stalo se to! Pak to byl fofr!

Lvice byla zvědavá, co je v autě.
Lvice byla zvědavá, co je v autě.
Zdroj: youtube.com
Sdílej článek:

Pokud už jste někdy byli na safari, pak asi víte, že je tam často povoleno projíždět parkem ve vlastním autě. A spousta lidí této nabídky využije. Někdy to ovšem má docela děsivé následky! Jako v našem videu, kde se do auta obyčejných turistů snažila dostat nebezpečná lvice, která si dokonce sama otevřela dveře!

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout

Když pojedete na safari, měli byste se vždy držet na předem vyznačených cestách, na kterých hrozí nejmenší nebezpečí. Lidé to tak obvykle dělají, cokoli jiného je naprostá hloupost!

A přesně k naprosté hlouposti na jednom safari došlo. Rodinka se nedržela vyznačené cesty, vjela rovnou mezi smečku lvů. A brzy všichni zjistili, jak důležité je mít auto vždy zamčené. Uchrání vás to nejen před zloději, může vás to zachránit i před hladovým dravcem, jakým lvice bezpochyby je.

Prostě si zamčením vozidla můžete snadno zachránit život. Jak totiž uvidíte, když člověk zapomene dveře zajistit, nebývá to taková pohoda, jako kdyby auto zamčené měl. Zvlášť když se do něj rozhodne vlézt lvice… Jak taková situace vypadá, se podívejte v našem videu.

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů